Samsun Akaryakıt Dağıtım A.Ş.

Tarihçemiz ?

SADAŞ; Shell ve Total ortak kuruluşu olup, terminalde kendi idari yapısı ile işletilmektedir. SADAŞ’ın iş ilkeler SADAŞ’ın itibarını korumak, güven, açıklık, ekip çalışması ve profesyonelliği geliştirmek ve yaptığımız işlerle gurur duymak için çok büyük önem taşır. Temel değerlerimiz, ilkelerimizi belirlemektedir. Bu ilkeler, büyük ya da küçük ölçekli bütün ticari ilişkiler için geçerlidir ve bütün SADAŞ çalışanlarının işlerini yaparken nasıl davranmaları gerektiğini tanımlamaktadır.

SADAŞ'ın temel aldığı iş ilkeleri;
* İş Ahlakı,
* Çalışanlarına olan Taahhütleri,
* SEÇ performansı
* Mali performans’tır.

Bu güveni hak etmek için, ilkelerimizde belirlenen standartlara uygun davranmaya kararlıyız. SADAŞ, yaklaşık on yıldır, bu ilkeler temelinde faaliyetini sürdürmüştür.
SADAŞ Yönetimi tüm çalışanlarından bu iş ilkelerine istisnasız, eksiksiz uyumunu beklemektedir.


KVKK Bildirisi

Samsun Akaryakıt Depolama A.Ş. (“SADAŞ”) olarak kişisel verilerin korunmasına büyük önem vermekteyiz. Bu kapsamda SADAŞ ve/veya SADAŞ’ın bağlı şirketleri/iştiraklerinin çalışanlarına, müşterilerine, iş ortaklarına, hissedarlarına, yetkililerine, potansiyel müşterilerine, aday çalışanlarına, stajyerlerine, ziyaretçilerine, tedarikçilerine, işbirliği içinde çalıştığı kurumların/müşterilerinin/tedarikçilerinin çalışanlarına, üçüncü kişilere ve burada sayılanlarla sınırlı olmamak üzere diğer kişilere (bundan sonra sayılan bu kişiler bir arada “İlgili Kişi” ya da “İlgili Kişiler” olarak alınacaktır) ait kişisel verilerin hukuka uygun bir şekilde işlenmesine ve korunmasına özen gösteriyoruz.

Kvkk Bilgilendirmesini indirmek için tıklayınız.
TOTAL OIL TÜRKİYE DOLFEN TESİSLERİ (GEBZE) TEHLİKELİ MADDE REHBERİ'ni indirmek için tıklayınız.